اخبار استان بوشهر

کمبود معلم در مدارس «شیرینو»

دمباز: رییس شورای اسلامی شهر شیرینو با تاکید بر لزوم تقویت زیرساخت‌های برق در این شهر گفت: کمبود معلم در مدارس «شیرینو» رفع شود.

به گزارش دمباز بوشهر به نقل از مهر، ابراهیم بهمنی در نشست با فرماندار کنگان در خصوص کمبود معلم در مدارس شیرینو اظهار داشت: شرایط کمبود معلم در کشور، استان و شهرستان درک می‌کنیم اما دانش آموزان چه گناهی کردند. کمتر از چند ماه دیگر به فصل امتحانات رسیده اند و نیازمند تکمیل کادر آموزشی در شیرینو است.

وی اضافه کرد: برخی از دروس تا هفته گذشته یک جلسه هم تدریس نشده بود و چطور توقع داریم دانش آموز نمره آن درس را کامل بگیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر شیرینو گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته ساختمان مرکز جامع سلامت امام رضا (ع) شیرینو آماده شده است و کسری‌ها مثل سیستم سرمایشی و تجهیز مرکز باید حل شود.

برق شیرینو تقویت شود

بهمنی با تاکید بر لزوم تقویت زیرساخت برق در شیرینو گفت: ۲ ترانس و خط انتقال برای مدرسه ۱۲ فروردین و مرکز جامع سلامت از پروژه‌های ضروری است پیگیری لازم برای تسریع در انجام این پروژه انجام شود، همچنین در گذشته مقرر بود هشت ترانس برق به شبکه برق این شهر افزوده شود ولی متأسفانه بنا به دلایل نامعلوم به ۶ ترانس کاهش یافته است.

وی با اشاره به موضوع حریم ۶۰ متری سواحل بندر شیرینو افزود: بارها مسئله بازگشایی حریم دریا را به مسئولین اطلاع داده ایم، متأسفانه اقدام لازم و شایسته در برخی از نقاط انجام نشده است.

رئیس شورای اسلامی شهر شیرینو بیان کرد: حریم ۲۵۰ متری لوله گاز ترش در بالادست شهر به قسمت اعظمی از زمین‌های مردم لطمه وارد کرده و هیچ دستگاهی پاسخگو این مشکل نیست و نیاز است دستگاه‌های اجرایی و قضائی مشکل مردم را مرتفع کنند.

بهمنی ضمن تشکر از فرماندار و رئیس کل دادگستری استان گفت: سال‌ها مردم شیرینو مشکل صدور سند و تک برگ کردن سندهای خود داشته اند که با ورود فرماندار و رئیس کل دادگستری استان بوشهر مشکل به زودی مرتفع خواهد شد.

در این نشست مسائل دیگری مثل مشکل آب در شیرینو به ویژه محله سهیل، المان شهدا، درختکاری و بحث محیط زیست، زمین چمنی که از سال ۱۳۹۷ تا کنون افتتاح نشده، احداث سالن چند منظوره ورزشی ویژه بانوان و ورزش‌های انفرادی و احداث پانسیون پزشک مرکز جامع سلامت پیگیری شد.

کمبود معلم در مدارس «شیرینو»

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا