اخبار استان بوشهر

تکلیف آزمون استخدامی شرکت اویکو عسلویه مشخص شد

دمباز: مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه پارس از واجد شرایط شدن ۶۰۹ نفر از نیروهای بومی استان بوشهر در آزمون شرکت اویکو برای جذب در پالایشگاه‌های پارس جنوبی خبر داد.

به گزارش دمباز بوشهر، محمد علی موسوی با اشاره به شرکت ۸۵۸ نفر در این آزمون گفت: در ابتدا بر اساس حد نصاب نمره نهایی تعداد ۱۵ نفر از داوطلبان بومی استان بوشهر واجد شرایط حضور برای مرحله مصاحبه شدند اما با پیگیری‌های صورت گرفته و همکاری خوب معاونت توسعه و سرمایه انسانی وزارت نفت، حد نصاب نمره نهایی داوطلبان به گونه‌ای که سطح علمی آنان نیز رعایت شود پایین آورده شده و در نهایت ۶۰۹ نفر برای حضور در مرحله بعدی جذب فراخوان خواهند شد.

وی با بیان این که نتایج آزمون به زودی اعلام می شود، افزود: پس از اعلام نتایج آزمون، تاریخ آغاز مرحله مصاحبه نیز به پذیرفته شدگان اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در پایان از تلاش‌های سخاوت اسدی، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه، باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، مجموعه مدیریت منابع انسانی ستاد مجتمع گاز پارس جنوبی و همچنین ستاد معاونت توسعه و سرمایه انسانی وزارت نفت برای جذب نیروهای بومی استان بوشهر قدردانی کرد.

تکلیف آزمون استخدامی شرکت اویکو عسلویه مشخص شد

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا