اخبار استان بوشهر

تردد روزانه ۴۴۰ هزار خودرو در راه‌های استان

دمباز: معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: روزانه به طور متوسط ۴۴۰ هزار و ۸۸۸ تردد وسایل نقلیه در راه‌های استان بوشهر ثبت می‌شود.

به گزارش دمباز بوشهر به نقل از روابط عمومی این اداره کل، بهرام اسدی گفت: این تعداد تردد از طریق ۶۰ سامانه تردد شمار نصب شده در راه‌های استان به دست می‌آید.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر با بیان اینکه ۸۰ درصد راه‌های بوشهر با سامانه‌های هوشمند رصد می‌شود، افزود: در حال حاضر علاوه بر ۶۰ دستگاه تردد شمار و ۱۹ دستگاه دوربین نظارت تصویری، ۵۳ سامانه دوربین ثبت تخلفات نیز به منظور رصد و کنترل سرعت لحظه‌ای وسایل نقلیه در طول راه‌ها نصب هستند.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بوشهر ادامه داد: طی هشت ماهه سال جاری ۱۰۳ میلیون و ۳۹ هزار و ۷۹۶ تردد خودرو در محورهای استان ثبت شده که نسبت به زمان مشابه پارسال ۱۲ درصد افزایش داشت.

اسدی گفت: ۸۹ درصد ترددها مربوط به خودروهای سبک و ۱۱ درصد خودروهای سنگین بوده است.

افزایش ۱۳ درصدی ترددها

اسدی از افزایش ۱۳ درصدی تردد خودروها در ورودی و خروجی‌های استان خبر داد و تصریح کرد: در هشت ماهه سال جاری ۸ میلیون و ۱۹۰ هزار تردد انواع وسیله نقلیه به ورودی‌های استان بوشهر بوده، از طرفی ۸ میلیون و ۷۲ هزار وسیله نقلیه از استان خارج شده است.

این مقام مسئول درباره محورهای پرتردد استان خاطرنشان کرد: «ورودی و خروجی بوشهر»، محور «کنگان-عسلویه» و بالعکس و «سیراف-عسلویه» و بالعکس بیشترین تردد خودرو را از ابتدای امسال ثبت کرده‌اند.

وی یادآور شد: محورهای «گناوه- سیاه مکان» و بالعکس، «دیر-بردخون» و بالعکس و «اهرم-فراشبند» و بالعکس نیز کمترین تردد خودرو داشته‌اند.

منبع:مهر

تردد روزانه ۴۴۰ هزار خودرو در راه‌های استان

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا