ورزش

یحیی گل‌محمدی پس از تساوی در ریاض چه گفت؟

سرمربی تیم پرسپولیس معتقد است که شاگردان او می‌توانستند در بازی با النصر برنده از زمین خارج شوند.

دمباز ورزشی: یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس، پس از تساوی صفر – صفر شاگردانش مقابل النصر در نشست بعد از بازی گفت: بازی سختی برای هر دو تیم بود. هر یک از تیم‌ها برای پیروزی به زمین آمده بودند. با این حال ما می‌توانستیم برنده بازی باشیم، چون در بسیاری از دقایق این دیدار، به بازی مسلط بودیم.

به گزارش خلیج فارس؛ او ادامه داد: موقعیت زیادی را روی دروازه النصر ایجاد کردیم، شاید اگر در پاس‌های آخر و زدن ضربات پایانی کمی دقت داشتیم و به مشکل نمی‌خوردیم، نتیجه به سود ما رقم می‌خورد.

النصر ۱۰ نفره هم قدرتمند است
سرمربی پرسپولیس گفت: در هر صورت ما با یک تیم حرفه‌ای و قوی بازی داشتیم. همه تیم‌ها جلوی النصر با توجه به بازیکنان و مربی خوبی که دارد به مشکل می‌خورد، حتی اگر آن‌ها ۱۰ نفره باشند. بازی شجاعانه‌ای را از تیم خودمان دیدیم و از بازیکنان تشکر می‌کنم.

او با انتقاد از نحوه تدارکات و پشتیبانی تیم پرسپولیس گفت: با اینکه خیلی سخت به ریاض رسیدیم و مشکلات پشتیبانی داشتیم، بچه‌ها با تمام وجود بازی کردند و هر آنچه داشتند را در زمین گذاشتند. تعویض‌های ما هم به دلیل مصدومیت و خستگی بازیکنان بود. از جان مایه گذاشتند و باید از تک تک آن‌ها تشکر کنم.

گل‌محمدی با اشاره به وضعیت این روز‌های پرسپولیس گفت: همه می‌دانیم که چه اتفاقاتی برای تیم افتاد، اما تنها چیزی که الان باید به آن فکر کنیم آماده شدن برای بازی بعد است. بازیکنان ما همیشه برای اینکه به سطح خوبی برسند از جان مایه می‌گذارند و تلاش بیشتری می‌کنند. این بازیکنان قابل تقدیر هستند و نفرات ارزشمندی در اختیار داریم. نمی‌شود به راحتی از اسم آن‌ها گذاشت، چون با همه مشکلات بهترین خود را ارائه می‌کنند. باید تمرکز کنیم و به نظرم توانایی صعود از گروه را داریم.

بازی با الدحیل یک فینال است
گل‌محمدی گفت: بازی با الدحیل که یک فینال است. گل‌محمدی در واکنش به این موضوع گفت: ابتدا باید شرایط مصدومان مشخص شود تا وضعیت بازیکنان را بدانیم. فعلا اطلاع دقیقی از شرایط کلی تیم نداریم. بازی الدحیل بازی مرگ و زندگی است و شاید مهم‌ترین بازی سال ما است با توجه به شرایط گروه‌ها. فکر می‌کنم اولین سال است شرایط صعود از گروه‌ها اینگونه است.

او در پایان گفت: رقابت نزدیکی بین تیم‌ها برای صعود وجود دارد و به تنها چیزی که باید فکر کنیم گرفتن سه امتیاز است و مطمئنم با حضور هواداران که قدرت اصلی تیم ما هستند می‌توانیم بازی خوبی انجام داده و به پیروزی برسیم. الدحیل تغییراتی در کادرفنی خود داشته و نتایج آن‌ها نشان می‌دهد که روند رو به رشدی داشته‌اند و کار راحتی نداریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

یحیی گل‌محمدی پس از تساوی در ریاض چه گفت؟

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا