ورزش

رئیس برکنار شده فدراسیون ناشنوایان: هیچ «نری» در محوطه پر نمی‌زد

کیومرث هاشمی در حکمی علیرضا خسروی را به عنوان سرپرست فدراسیون ناشنوایان انتخاب کرد. این تصمیم بعد از انتشار تصاویر جنجالی از مسابقات زنان اتخاذ شد.

دمباز: ساعاتی بعد از انتشار تصاویر مسابقات دوومیدانی ناشنوایان قهرمانی آسیا در تهران رئیس این فدراسیون برکنار شد.

به گزارش دمباز ورزشی؛ با حکم کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، علیرضا خسروی به عنوان سرپرست فدراسیون ناشنوایان انتخاب شد. خبرگزاری ایسنا با اشاره‌ای غیر مستقیم در این باره نوشته: «به نظر می‌رسد برکناری مهران تیشه‌گران از ریاست فدراسیون ناشنوایان به دنبال حاشیه‌های ایجاد شده در مسابقات دوومیدانی ناشنوایان قهرمانی آسیا در تهران بوده است».

رئیس برکنار شده فدراسیون ناشنوایان در واکنش به حواشی ایجاد شده به خبرگزاری فارس گفت: «در مسابقاتی که برگزار شد بانوان و آقایان مختلط نبودند و زمانی که بانوان مسابقه داشتند هیچ موجود «نری» در محوطه پر نمی‌زد و دور تا دور مجموعه هم پوشیده شده بود. رقابت بانوان صبح‌ها از ساعت 9 تا 12 ظهر و پس از آن هم مسابقات آقایان برگزار می‌شد. زمانی که مسابقات بانوان درحال برگزاری بود خانم‌ها فقط خودشان در آن محوطه حضور داشتند و مسوولان حراست هم تمام دوربین‌ها و تلفن‌های همراه را جمع‌آوری کردند».

عکس >پوشش جنجالی زنان خارجی در مسابقات تهران

رئیس فدراسیون ناشنوایان مدعی شد: «در دو و میدانی هم ورزشکاران عادت دارند با لباس‌های خودشان در مسابقات حضور پیدا کنند. اگر در جریان برگزاری مسابقات بانوان یک مرد در محوطه حضور داشت همه حق دارند که تیشه‌گران را اعدام کنند. عکس‌هایی که منتشر شده احتمالاً مربوط به ویدئویی است که خود قزاق‌ها از ورزشکار‌شان گرفته‌اند و یک آدم مریض هم آن را پیدا کرده و با گرفتن چند عکس از آن فیلم به دنبال تخریب ایران است. من نمی‌دانم برخی‌ها دنبال چه چیزی هستند و چرا بجای دیدن موفقیت‌ها به سراغ این موارد می‌روند. من فکر می‌کنم این اقدامات کار دشمنان است».

عصر امروز انتشار تصاویر مسابقات دوومیدانی ناشنوایان قهرمانی آسیا که در آن ورزشکاران خارجی با پوشش آزاد در مسابقات حاضر بودند بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی پیدا کرد و نهایتا با برکناری رئیس فدراسیون ناشنوایان همراه شد.

منبع: فرارو

رئیس برکنار شده فدراسیون ناشنوایان: هیچ «نری» در محوطه پر نمی‌زد

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا